close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Blog

It seems like this is the end

28. září 2013 v 14:19 | Lucka

Ano, je sice teprve konec září, ale už teď uznávám, že ode mě bylo hodně naivní myslet si, že budu i během školního roku zvládat dva blogy. Christiana mám pořád jako herce i člověka moc ráda a za hodně věcí ho obdivuji a uznávám, ale bohužel na přispívání na blog o něm mi čas nezbývá (abych pravdu řekla, nestíhám momentálně ani svůj druhý blog, takže tak..). Je škoda, že jsem nesehnala nikoho, kdo by mi mohl nějak pravidelněji s tímto blogem pomáhat a já sama to opravdu zvládat a stíhat nebudu.
Třeba se ale jednou na tenhle blog ještě vrátím, kdo ví..:)

Comeback?

8. srpna 2013 v 9:37 | Lucka
Ahoj, tak nakonec jsem se tak nějak rozhodla, že bych zkusila tento blog prozatím opět zprovoznit i sama (ovšem hledání spoluadmina potrvá nadále). Ale určitě by to nebylo takové, že bych tady na blogu byla každý den, 5x do týdne obíhala affs a tak. Takže bych byla moc ráda, pokud by se (teď už víceméně asi bývalá) affs tohoto blogu mohla vyjádřit k tomu, jestli by jim toto vadilo, nebo zdali by chtěli spřátelení blgů obnovit. Nemůžu už teď říct, kolikrát do týdne bych tu třeba byla, momentálně přeci jen nedokážu odhadnout, jak budu mít v následujících měsících čas (a přednostně budu novinky doplňovat spíš na svůj blog o Meryl Streep), ale jak už jsem jednou psala, přijde mi škoda to tady úplně zrušit, protože aktivních českých stránek o Christianovi přeci jen moc není.

Budu moc ráda, pokud se k tomuto mému rozhodnutí vyjádříte, zda si myslíte, že má toto celé vůbec cenu.

Hledá se spoluadmin

7. srpna 2013 v 15:38 | Lucka

Ahoj, jak pochopíte z nadpisu článku, chtěla bych tento blog znovu rozběhnout, bohužel však na to sama nestačím, takže pokud by měl někdo z vás zájem se tu stát spoluadminem, byla bych jen a jen ráda. Pro více informací navštivte můj druhý blog → streepmeryl.blog.cz/1308/daily-bale-blog-cz

Krásný nový rok 2013

1. ledna 2013 v 16:01 | Lucka
Původně jsem měla v plánu tento článek přidat již včera, ale nakonec jsem se k tomu nějak nedostala. Tudíž bych vám chtěla až dnes popřát za celý blog jen to nejlepší do nového roku, hodně štěstí, zdraví a lásky, a ať je pro vás ta třináctka na jeho konci šťastným číslem.

Wanna be affs?

21. srpna 2012 v 14:48
Pokud se chcete stát jedním z mých spřátelených blogů (affs) stačí napsat sem do komentářů. Poté se vám určitě ozvu. Ale jsou tu ještě určitá pravidla, ktreré byste jako moje aff měli dodržovat.

1. Váš blog nesmí mít nevhodný obsah.
2. Budete se tu vyjadřovat slušně.
3. Nebudete psát jen komentáře typu: "Ahoj, obíhám".
4. Napíšete komentář alespoň 3x za týden.
5. Váš blog by měl být pravidelně aktualizovaný.
6. Nejlepší by bylo, kdyby byl váš blog zaměřený na jedno téma, "fansite". Ale není to nutnost.

Pokud máte zájem, a budete dodržovat tato pravidla, tak prosím vyplňte toto:

1) Jméno / přezdívka
2) Adresa blogu
3) Proč chceš spřátelit?
 
 

Reklama