close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Novinky

Potvrzeno: Christian Bale je Scottův Mojžíš

19. srpna 2013 v 17:50 | Lucka
Biblický velkofilm Exodus dorazí dřív, než jsme ještě nedávno doufali. V podstatě je rozhodnuto, že půjde o následující film Ridleyho Scotta a Christiana Balea. Což je potěšující zpráva, protože režisérský sestřih Království nebeského je nejlepší Scottův film za posledních zhruba dvacet let (můžete s tím nesouhlasit, ale vaše protesty v mé osobní poště budou ignorovány ;-)). Vidět proto Scotta opět na placu výpravného historického eposu by mohla být náplast na pořád nezhojené rány z Promethea. Projekt studia 20th Century Fox chytil druhý dech v okamžiku, kdy se původního scénáře Adama Coopera a Billa Collage ujal oscarový Steve Zaillian. S jeho verzí jsou studio a Scott evidentně spokojení, protože první klapka údajně padne už v září. Natáčet se bude ve Scottových oblíbených lokacích - Maroko, Španělsko, Londýn. Jak název napovídá, děj se bude soustřeďovat na nejslavnější část Mojžíšova života, tedy vyvedení Izraelitů z otroctví v Egyptě. Bale je potvrzen, druhou hlavní postavou bude faraón Ramses. Nabídku na tuto roli dostal čím dál víc obsazovanější a uznávanější Australan Joel Edgerton. Premiéra filmu je naplánovaná na 12. prosince 2014.

American Hustle - Official Trailer CZ titulky

12. srpna 2013 v 15:44 | Lucka
Na internetu se už objevil s českými titulky i trailer k filmu American Hustle. Abych pravdu řekla, tak na první pohled bych tu Christiana pomalu ani nepoznala. Každopádně na film jsem celkem zvědavá.

Out Of The Furnace - Trailer CZ titulky

11. srpna 2013 v 13:51 | Lucka
Během prázdnin se na internetu objevil i trailer k filmu Out Of The Furnace, ve kterém si kromě Christiana zahrají třeba ještě Zoe Saldana, Woody Harrelson nebo Casey Affleck.
Na YT je už ke zhlédnutí i s českými titulky (ty si možná budete muset spustit na liště přehrávání - kliknutím na popisky a tam už si vyberete češtinu).
Premiéra v USA je plánovaná prosinec 2013, datum té české však bohužel ještě známý není.

Bale a Cooper v Podrazu pro nové tisíciletí

10. října 2012 v 15:30 | Lucka
David O. Russell po oscarovém úspěchu Fightera koketoval s několika velkými komerčními projekty (třeba s adaptací videohry Uncharted). Nakonec natočil mnohem skromnější doják The Silver Linings Playbook, který opět "smrdí" Cenami Akademie. A už připravuje krimi-drama, které původně neslo název American Bullshit. Film bude ale přejmenován a premiéru očekávejte na konci roku 2013, tedy v oscarové sezóně. Logicky se můžeme těšit na spoustu hvězd. V hlavních rolích se objeví Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams a Jeremy Renner. Otázkou je, kdo bude hrát koho, protože v průběhu příprav a obsazování si představitelé role neustále přehazovali (viz naše novinka z 19. července). Podle posledních zpráv si Bale zahraje zručného podvodníka, který se se svou milenkou (Adams) dostane do hledáčku ambiciózního agenta FBI (Cooper). Pod jeho nátlakem musí páchat mnohamilionové podfuky na jiné kriminálníky, mafiány a dokonce politiky (jednoho z nich si zahraje Renner). Natáčení začne v únoru.

Glamour: Sexiest Men of 2012

7. října 2012 v 17:23 | Rézi


Jako každoročně časopis Glamour sestavil žebříček 100. nejvíce sexy mužů světa. Christian Bale už dlouhá léta patří k oblíbeným mužům. Bylo by proto divné, kdyby v tomto žebříčku nefiguroval. Christian získal 18. místo, což je skvělý úspěch, ale zase když se kouknu na některé pány před ním, tak se divím, jak je možné, že je až za nimi.
No, posuďte to sami. Zde máte žebříček.

Equilibrium v TV

23. září 2012 v 23:18 | Rézi
V úterý (25.9.2012) se na Prima Cool můžete od 23:20 podívat na film Equilibrium, kde Christian Bale ztvárnil hlavní roli. Pokud by vám čas nevyhovoval, tak máte možnost vidět film v repríze a to ve středu (26.9.2012) na Prima Cool ve 03:45. Bohužel ani jeden z těchto časů není pro diváky zrovna příjemný. Zvláště když dávají film ve všední den, kdy stáváte do školy či do práce.
informace o filmu naleznete zde

Fighter v TV

21. září 2012 v 23:49 | Rézi
V neděli (23.9.2012) se na ČT1 můžete od 0:10 podívat na film Fighter, kde Christian Bale ztvárnil vedlejší roli, ale i tak byl za ní oceněn zlatou soškou v podobě Oscara. Určitě si film nenechte ujít.
informace o filmu naleznete zde

Christian splnil přání malému nemocnému chlapci

8. září 2012 v 15:42 | Lucka

Jaydenovi je pouhých 5 let, ale za svůj krátký život již musel dvakrát čelit rakovině. V roce 2010 se jeho rodiče dozvěděli, že má v pravé paži nádor, jež se táhne od lokte k rameni. U chlapce byla okamžitě zahájena chemoterapie, a v listopadu roku 2011 rakovina zmizela.

Ale než uplynul rok, byla Jaydenovi diagnostikována leukémie. Tentokrát však byla diagnóza velmi špatná a lékaři oznámili, že mu zbývá pět až šest dobrých týdnů před tím, než bude upoután na lůžko, a následně pouhých šest měsíců, než zemře.
Rodina okamžitě začala Jaydenovi dávat vše, co si přál. Jeho seznam přání obsahoval například nové štěně, prázdniny na pláži a také setkání s Batmanem.

"Temný rytíř povstal" překročil miliardu

4. září 2012 v 13:37 | Rézi


Není to tak dlouho, co jste se mohli v tomto článku dočíst, že se nový film "Temný rytíř povstal" blíží k miliardovému zisku. Po tomto víkendu se však toto číslo stalo skutečností. Dopomohla k tomu hlavně návštěvnost v Číně a Italii. "Temný rytíř povstal" se tak zapsal mezi třináct snímků, kterým se podařilo dosáhnout zisků větších než jednu miliardu dolarů.

Dokonalý trik v TV

31. srpna 2012 v 17:54 | Rézi
V neděli (2.9.2012) se na Nova Cinema můžete od 20:00 podívat na film Dokonalý trik, kde Christian Bale ztvárnil jednu z hlavních rolí společně s Hughem Jackmanem. Film budu nejspíš s dabingem. Pokud by se vám čas i datum nehodilo, je možnost film vidět v repríze 3. září ve 14:25 též na Nova Cinema.
informace o filmu naleznete zde

Překročí "Temný rytíř povstal" miliardu?

27. srpna 2012 v 19:29 | Rézi


Temný rytíř povstal měl premiéru 20. června 2012. Jeho zisky po tomto víkendu překročily 900 miliónů dolarů. V žebříčku návštěvnosti předchozího týdne se film drží na páté příčce v USA.

Spojí své síly Christian Bale a Stephen Gaghan?

26. srpna 2012 v 15:30 | Rézi

Režisér a scénárista Stephen Gaghan připravuje nový film s názvem Candy Store. Mělo by se jednat o krimální thriller, kde hlavní postavou bude bývalý agent, který narazí na stopu zločinců, který již v minulosti pronásledoval.
O hlavní roli se mluví v souvislosti s Bradem Pittem a Denzelem Washingtonem. Objevila se však další informace a to, že se o tento film začali zajímat Christian Bale, Ben Affleck či Matt Damon. Zatím nebylo nic oficálne potvrzeno.
Nezbývá nám nic jiného než čekat, koho nakonec Stephen Gaghan vybere.

za informace děkuji csfd
 
 

Reklama